Privacyverklaring BUGOLINI®

25 mei 2018

Uw privacy is van groot belang voor Electronicworks BV. Wij houden ons daarom aan de privacywetgeving. Dit betekent dat uw gegevens bij ons veilig zijn en dat wij er altijd op de juiste manier mee omgaan. In deze privacyverklaring leggen wij uit wat wij bij de webshop www.Bugolini.com doen met de informatie die wij over u verzamelen.

Als u vragen heeft of precies wilt weten welke informatie wij over u bewaren, neem dan contact op met Electronicworks BV.

Verwerking van een bestelling
Wanneer u een bestelling bij ons plaatst, gebruiken wij uw persoonsgegevens om deze correct te verwerken. Wij kunnen uw persoonsgegevens vervolgens doorgeven aan onze bezorgdienst om de bestelling bij u af te leveren. Wij ontvangen ook informatie over uw betaling van uw bank of creditcardmaatschappij.

Hiervoor gebruiken we uw betalingsgegevens, geboortedatum, naam- en adresgegevens, geslacht, IP-adres, e-mailadres, telefoonnummer en factuuradres. We doen dit op basis van uw toestemming. We bewaren deze informatie totdat uw bestelling is voltooid en zeven jaar daarna (dat is de wettelijke bewaarplicht).

Toegangsportaal
Ons portaal geeft u toegang tot een beheeromgeving waar u zelf dingen voor de webshop kunt instellen, specificeren en wijzigen. We houden bij wat u wanneer hebt gedaan, zodat hier bewijs van is.

Hiervoor gebruiken we uw naam en adres, IP-adres en e-mailadres. We doen dit op basis van uw toestemming. We bewaren deze informatie tot het einde van de dienstverlening aan u.

In-app aankopen doen
U kunt aankopen doen in onze webshop www.bugolini.com, waar we uw persoonsgegevens gebruiken om de aankoop te verwerken en te registreren.

We doen dit op basis van uw toestemming. We bewaren deze informatie totdat uw bestelling is voltooid en zeven jaar daarna (dat is de wettelijke bewaarplicht).

Contactformulier en nieuwsbrief
Via het contactformulier kunt u ons vragen stellen of verzoeken indienen.

Hiervoor gebruiken we uw geboortedatum, factuuradres, e-mailadres, telefoonnummer, naam en adresgegevens en geslacht. We doen dit op basis van uw toestemming. We bewaren deze informatie totdat we zeker weten dat u tevreden bent met ons antwoord.

U kunt zich abonneren op onze nieuwsbrief. Hierin leest u nieuws, tips en informatie over onze producten en diensten. U kunt dit abonnement op elk moment opzeggen. Elke nieuwsbrief bevat een afmeldlink. U kunt dit ook via uw account doorgeven. U kunt dit ook via het portaal doorgeven.
Uw e-mailadres wordt alleen met uw toestemming aan de lijst met abonnees toegevoegd. Deze informatie wordt bewaard totdat u het abonnement opzegt.

Uw account
Voor bepaalde onderdelen van onze webshop moet u zich eerst registreren. U moet dan informatie over uzelf verstrekken en een gebruikersnaam kiezen. Wij gebruiken dit om een account aan te maken, waarop u kunt inloggen met die gebruikersnaam en een wachtwoord naar keuze.

Hiervoor gebruiken wij uw naam en adres, telefoonnummer, e-mailadres, IP-adres, geboortedatum, factuuradres, betalingsgegevens en geslacht. Wij doen dit op basis van uw toestemming. Wij bewaren deze gegevens totdat u het account opzegt.

Wij bewaren deze gegevens zodat u deze niet steeds opnieuw hoeft in te voeren en zodat wij u indien nodig gemakkelijker kunnen benaderen in de webshop. U kunt de gegevens via uw account op elk gewenst moment wijzigen.

Reclame
Wij willen u graag reclame sturen over aanbiedingen en nieuwe producten of diensten. Wij doen dit:

  •              via sociale media

U kunt te allen tijde bezwaar maken tegen deze reclame. U kunt ons blokkeren of gebruikmaken van de afmeldoptie. U kunt dit ook via uw account melden. U kunt dit ook via het portaal melden.

Locatiegegevens
Soms is het voor onze webshop www.bugolini.com nodig om te weten waar u zich bevindt. We vragen dan apart of we dit mogen weten en alleen als u toestemming geeft, ontvangen we deze informatie.

Voor deze dienst gebruiken we de navigatie- en locatiesoftware op uw telefoon, tablet of computer. We hebben geen controle over wat de makers van deze software (zoals Google Maps) ermee doen. Lees daarom altijd hun privacyverklaringen.

Doorgifte aan andere bedrijven of instellingen
Met uitzondering van de hierboven genoemde partners, zullen wij uw persoonsgegevens in geen geval aan andere bedrijven of instellingen verstrekken, behalve als wij hiertoe wettelijk verplicht zijn (bijvoorbeeld als de politie dit vereist in geval van een vermoeden van een misdrijf).

In onze webshop zijn socialemediaknoppen opgenomen. De beheerders van deze diensten gebruiken deze om uw persoonsgegevens te verzamelen.

Beveiliging
De beveiliging van persoonsgegevens is voor ons van groot belang. Wij zorgen ervoor dat uw gegevens bij ons goed beveiligd zijn. Wij passen de beveiliging voortdurend aan en letten goed op wat er mis kan gaan.

Wijzigingen in deze privacyverklaring
Wanneer onze online winkel verandert, moeten we natuurlijk ook de privacyverklaring aanpassen. Let dus altijd op de datum hierboven en controleer regelmatig of er nieuwe versies zijn. We zullen ons best doen om wijzigingen ook apart aan te kondigen.

Uw gegevens inzien, wijzigen en verwijderen
Als u vragen heeft of wilt weten welke persoonsgegevens we over u hebben, kunt u altijd contact met ons opnemen. Zie de contactgegevens hieronder.

U heeft de volgende rechten:

  •              uitleg krijgen over welke persoonsgegevens we hebben en wat we daarmee doen
  •              toegang krijgen tot de precieze persoonsgegevens die wij hebben
  •              fouten laten corrigeren
  •              het verwijderen van verouderde persoonsgegevens
  •              uw toestemming intrekken
  •              bezwaar maken tegen een bepaald gebruik

Zorg ervoor dat u altijd duidelijk aangeeft wie u bent, zodat wij er zeker van kunnen zijn dat wij geen gegevens van de verkeerde persoon wijzigen of verwijderen.

Een klacht indienen
Als u vindt dat wij u niet op de juiste manier helpen, heeft u het recht om een klacht in te dienen bij de toezichthoudende autoriteit. Dit is de Autoriteit Persoonsgegevens.

Contactgegevens
Electronicworks BV
Homerusplein 1
1363 SZ Almere
info@bugolini.com
036- 303 13 74 /
BTW-nummer: NL857248960B01 / BE0723789650 /
KvK-nummer: 67973523